Neden Biz?

Neden Bizi Tercih Etmelisin ?
Kaliteli Yaşam

Sancak Öğrenci Yurtları olarak, aile sıcaklığını ve ev konforunu elimizden geldiği kadar sana hissettirmek istiyoruz. Sadece barınma hizmeti değil, günlük hayatında ihtiyacın olan en temel gereksinimlerini karşılamayı hedefliyoruz. Şehir ve okuluna adaptasyonunda sana yardımcı olacağız. Amacımız aile ortamına en yakın ortamı sana sağlamak. Temizlik, kahvaltı, akşam yemeği, internet, spor salonu gibi en temel ihtiyaçlarını, kısaca biz her şeyi düşündük. Kaliteli yaşam için sancak öğrenci yurtları…

Kampuse En Yakın Öğrenci Yurduyuz

Kampüsüne en yakın öğrenci yurduyuz. Üniversiteye ulaşım çok kolay. Öğrencilik hayatın yollarda geçmeyecek

Sabah Kahvaltısı Sıcak ve Leziz

Kim güne güzel bir kahvaltıyla başlamak istemez ki? Hafta içi ve hafta sonu her gün lezzetli bir kahvaltı sunuyoruz. Sıcaklar porsiyon olarak servis edilirken soğuk kahvaltılıklar açık büfe. Üstelik ücretsiz

Akşam Yemeği Çok Doyurucu

Günün sonunda güzel bir akşam yemeğine ne dersin? Uzman diyetisyenlerimizin hazırladığı doyurucu menüleri; hafta içi ve hafta sonu her gün sunuyoruz. Çorba, Ana yemek, Yardımcı yemek ve 4. Çeşitten oluşan akşam yemeği için de ekstra ücret almıyoruz.

Odanı da Temizliyoruz

Temizliği sen dert etme. Ortak alanları her gün, odanı ise haftalık olarak temizliyor ve sana temiz ve hijyenik bir yurt sunuyoruz.

Sınırsız İnternet

Evet, biliyoruz internet en temel ihtiyaç. Hatta bazen yemekten de önce geliyor. Odandan, oturduğun yerden sınırsız internete bağlanmak sana çok keyifli gelecek.

Etüt Odaları Birer Mini Kampüs

Vize ve final dönemlerinde ekip halinde ders çalışmak istersen hiç dert etme. Çağdaş etüt odalarımız emrinde. Yeter ki başarılı ol. Sürpriz ikramlarımızla ders çalışırken yanındayız.

Önce Güvenlik

7/24 Kamera sitemleri ile korunuyoruz. Ayrıca şifreli giriş ile güvenli bir ortam sunuyoruz.

Kim Fatura Öder ki?

Derslerine odaklanmanın önemini biliyoruz. Seni fatura ödeme derdinden kurtarıyoruz. Sancak eğitim kurumlarında kaldığın sürece hiçbir fatura ödemeyeceksin.

Hepsi Senin Odanda

Odanda günlük tüm ihtiyaçların için her şey mevcut. Lüx bazalar, ortapedik yataklar, sana özel elbise dolabın, çalışma masa ve sandalyen, kütüphanen, mini buzdolabın* ve tabiki Wİ-Fİ

Derslerine Geç Kalma

Servis hizmeti veren şubelerimizdeysen eğer günde 10 ring seferle derslerine geç kalma sınavlarını kaçırma

Çamaşırlar ve Ütü Dert Değil

Çamaşırhanemizde yeterli sayıda buluna yıkama ve kurutma makinalarımızı jeton kullanarak yıkayıp kurutabilir, ütü ve ütü masalarımızı da kullanabilirsin.

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur

Spor Salonlarımızı kullanarak zinde kal ve form tut.

Sancak Öğrenci Yurtları neden tercih ediliyor?

Sancak ailesine katılan öğrencilerimizle yıl boyunca yaptığımız anketler ile sizin isteklerinizi dikkate alıyor ve her yıl yenileniyoruz. Yurtlarımızda kalan öğrencilerin bizleri tercih nedeni ise;

   Şehirdeki Konumu

   Güvenli Olması

   Kahvaltı & Yemek

   Fiyat / Kalite Dengesi

Şehirdeki Konumu
92%
Güvenli Olması
97%
Kahvaltı & Yemek
87%
Fiyat / Kalite Dengesi
83%